A 100-dik Like :)
2013.07.31 20:20
Ma kaptuk meg tőletek a századik kedvelést a facebook-on, és ez nekünk nagyon jól...
Sziasztok!
A héten elkezdődtek az előkészületek az új stúdió átalakítására. Hamarosan képek kerülnek fel a honlapra, hogy Ti is részesei lehessetek a megújulásnak!